Zamień serum do włosów na olejek rycynowy Nanoil. Warto!

Przez wiele lat niedoceniany olej rycynowy, dziś znowu króluje w pielęgnacji włosów. Przyspiesza ich wzrost, zagęszcza i zapobiega łysieniu. Co więcej, jest w tym lepszy niż intensywne serum do włosów!

Sprawdź, co jeszcze może zaoferować ci naturalny olejek rycynowy Nanoil.

Olejek rycynowy wytłacza się z nasion rącznika pospolitego. Rośliny, którą wiele osób ma w swoich ogrodach. To jeden z tańszych olejków, stosowany w leczeniu problemów żołądkowych. Prawda jest jednak taka, że o wiele więcej interesujących właściwości ma, kiedy wykorzystamy go w pielęgnacji. Zwłaszcza gdy sięgniemy po olejek rycynowy Nanoil. Co go wyróżnia?

Naturalny olejek rycynowy Nanoil

Za sukcesem marki Nanoil stoi dbałość o szczegóły. Owocem tego zaangażowania i chęci dostarczania kosmetyków, które dbają o nas jak najlepiej, jest m.in. tłoczony na zimno i nierafinowany olej rycynowy Nanoil. Chętnie wybierany przez włosomianiaczki, które pokładają w nim nadzieję na szybszy wzrost włosów. Ale nie tylko, bo Nanoil Castor Oil doskonale sprawdza się w oczyszczaniu cery trądzikowej, regeneracji paznokci, czy zagęszczaniu rzęs.

Najważniejszym wyróżnikiem tego olejku jest jego jakość. To 100% organiczny i certyfikowany olejek rycynowy. Skład Nanoil Castor Oil to tylko jedna substancja: najlepszej jakości olej z rącznika pospolitego ze znakiem Ecocert. Jeśli więc decydujemy się na stosowanie oleju rycynowego w pielęgnacji – czy to włosów, czy skóry – wybierzmy ten najlepszy, od marki znanej z profesjonalnego podejścia do kwestii pielęgnacji.

Czy olejek może być lepszy niż serum?

Ta jakość, którą mają produkty marki Nanoil, sprawia, że z pozoru zwyczajny olej rycynowy może mieć niesamowitą moc i odmienić naszą pielęgnację. Nanoil Castor Oil działa bardzo podobnie jak serum do włosów – wciera się go w skórę głowy lub nakłada na końcówki włosów, aby zapewnić im intensywne odżywienie, zregenerować, wzmocnić i ochronić. Wszystko to w całkowicie naturalny sposób, bez parabenów, bez silikonów i bez składników, które często spotyka się w kosmetykach takich jak serum do włosów, zwłaszcza serum na końcówki. Wystarczy parę tygodni, żeby przekonać się, że olej rycynowy Nanoil może rozwiązać wszystkie problemy, które rozwiązuje serum, a nawet zadziałać od niego lepiej.

Właściwości oleju rycynowego Nanoil

Jak działa Nanoil Castor Oil? To zależy, do czego go użyjemy. Możliwości, jakie nam daje, jest naprawdę wiele i warto to podkreślić.

Można zastosować go na skórę głowy, aby wzmocnić włosy i je zagęścić, albo na końcówki, żeby uchronić je przed rozdwajaniem się. Jeśli dodamy olej rycynowy Nanoil do domowej mieszanki do olejowania lub maseczki, przyciemnimy włosy i podkreślimy ich blask. Nałożony na paznokcie utwardzi i nabłyszczy płytkę, a stosowany na rzęsy przyspieszy ich wzrost i zagęści. Z kolei na twarz można stosować go do wieloetapowego oczyszczania lub do demakijażu, aby rozprawić się z problemami takimi jak trądzik lub przetłuszczanie się w strefie T.

Olejek rycynowy Nanoil aplikowany w miarę regularnie:

  • wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu,
  • przyspiesza wzrost włosów, wydłuża i zagęszcza,
  • stymuluje również wzrost rzęs i zagęszcza brwi,
  • minimalizuje występowanie trądziku i wągrów,
  • oczyszcza cerę z tłustych zabrudzeń i detoksykuje,
  • przywraca zdrowy blask i równowagę pH.

Gdzie kupić olejek rycynowy Nanoil?

Nie ulega wątpliwości, że warto mieć taki naturalny kosmetyk w swoim domu. Jeśli zależy nam na tym, żeby przywrócić piękno i zdrowie włosom, to olejek rycynowy Nanoil wydaje się idealnym zamiennikiem dla drogich wcierek, ampułek i serum. To niedrogie rozwiązanie na problemy z włosami i cerą, które można kupić na stronie www.nanoil.pl – to oficjalny sklep marki, gdzie przy zakupie większej liczby produktów można liczyć na korzystne zniżki np. na kosztach dostawy.