YKAS Hair Technology – serum do włosów Brazilian Keratin Hair Blowout Treatment

Jaka cena? ok. 620 zł

Jaka pojemność? 1000 ml

Gdzie kupić? Amazon, drogerie internetowe

O produkcie:

SKŁAD [8/10]

Keratynowe serum do włosów YKAS to opracowana z ogromną starannością formuła keratynowego zabiegu na włosy, który powstał w oparciu o stosowaną w Brazylii metodę Escova Progressiva. Produkt łączy w sobie kreatynę, d-panthenol oraz hydrolizowaną keratynę.

Informacje o reszcie składu trudno znaleźć, aby można było powiedzieć coś więcej.

DZIAŁANIE [10/10]

Włosy zbudowane są niemal w całości z keratyny, czyli naturalnego białka. Serum do włosów Brazilian Keratin Hair Blowout Treatment ma z zadanie zadbać o wypełnienie ewentualnych ubytków keratyny we włosach, dzięki czemu nadaje im miękkości i wygładzenia. Serum marki YKAS Hair Technology polecane jest szczególnie do włosów suchych, zniszczonych, trudnych do ujarzmienia i niesfornych, co może być spowodowane np. zbyt dużą intensywnością zabiegów chemicznych na włosy. Zadaniem serum do włosów jest wygładzenie i wyprostowanie włosów bardzo kręconych (nawet afro).

FORMUŁA [8/10]

Brazilian Keratin Hair Blowout Treatment to zestaw dwóch kosmetyków, które stanowią dwa kroki w pielęgnacji włosów. Krok pierwszy to szampon Liss Treatment, natomiast krok drugi stanowi serum do włosów Liss Treatment.

APLIKACJA [8/10]

Nakładanie serum do włosów z keratyną od YKAS wymaga nieco więcej czasu niż standardowe zabiegi odżywiania. Przed rozpoczęciem nakładania serum do włosów, należy umyć je trzykrotnie szamponem dołączonym do zestawu. Dokładnie wypłukane i odsączone włosy podzielić na cztery części, na których równomiernie rozprowadzić Brazilian Keratin Hair Blowout Serum. Po 20 minutach wypłukać włosy ciepłą wodą i wysuszyć chłodnym nawiewem. Ponownie umyć szamponem.

DOSTĘPNOŚĆ [6/10]

Dostępność serum do włosów YKAS Hair Technology dla klientów z Europy jest nieco utrudniona, ponieważ produkt dystrybuowany jest przez amerykańskie firmy. Można kupić go na Amazonie lub w niektórych drogeriach internetowych.

CENA [4/10]

Cena YKAS Brazilian Keratin Hair Blowout Treatment należy do tych wyższych, bo za serum do włosów musimy zapłacić ponad pół tysiąca złotych. Nawet najlepsze właściwości serum nie są warte takich pieniędzy.