Schwarzkopf – serum do włosów Ultimate Oil Elixir

Jaka cena? ok. 25 zł

Jaka pojemność? 100 ml

Gdzie kupić? drogerie internetowe oraz stacjonarne

O produkcie:

SKŁAD [6/10]

Olejowy eliksir do włosów ze Schwarzkopf dopiero na czwartej i piątej pozycji składu ma oleje roślinne. Olej arganowy i olej słonecznikowy poprzedzone są przez alkohol denaturowany, lotny silikon i filtr UV. Kosmetyk wzbogacono również o keratynę. Ogólnie skład serum do włosów, które ma być z założenia olejową formułą, nie jest zbyt przemyślane. Producent zapewnia dodatkowo o zawartości cząsteczek złota, które mają osadzać się na włosach, jednak raczej nie miał on na myśli czystego złota, bo nie ma o nim żadnej wzmianki w składzie.

DZIAŁANIE [8/10]

Serum do włosów od marki Schwarzkopf to sposób na skuteczne odżywienie i wzmocnienie ich struktury. Formuła z odżywczym eliksirem i cząsteczkami złota przeznaczona jest dla włosów zniszczonych i przesuszonych z tendencją do łamliwości, które przy systematycznym stosowaniu odzyskują dawną kondycję. Serum zmniejsza łamliwość włosów i ułatwia rozczesywanie poprzez intensywne odżywienie i nawilżenie. Innowacyjny skład serum do włosów Ultimate Oil Elixir zapewnia odbudowę uszkodzeń włosów i wypełnienie pęknięć.

Działanie serum do włosów jest najbardziej widoczne wtedy, gdy połączymy je z szamponem, odżywką i maską z tej samej serii.

FORMUŁA [3/10]

Serum do włosów Ultimate Oil Elixir to produkt płynny, który na włosach powinien znajdować się w niewielkiej ilości rozpylony przed atomizer. Zbyt duża ilość produktu może bowiem uczulać, jeśli produkt wejdzie w kontakt ze skórą. Drobinki złota, które są zanurzone w odżywce, bardzo ciężko rozpylić, bo mocno osadzają się na dnie, a jeśli już się to uda, efekt rozświetlenia jest niezauważalny. Zapach kosmetyku jest mocny i niezbyt przyjemny, a do tego szybko się ulatnia.

APLIKACJA [10/10]

Przed każdym użyciem serum do włosów w sprayu konieczne jest wstrząśnięcie, które ma rozproszyć złote cząsteczki w płynie. W ten sposób na włosy zaaplikujemy nie tylko czyste serum, ale produkt z drobinkami, które osiądą na włosach i dodadzą im blasku. Aplikacja jest bezproblemowa, zwłaszcza że serum można stosować zarówno na wilgotne i suche włosy, a jego formuła nie wymaga spłukiwania. Atomizer jest skonstruowany w taki sposób, że rozpyla produkt na włosach idealną (nie za mokrą i nie za słabą) mgiełką.

DOSTĘPNOŚĆ [10/10]

Kupno serum do włosów Schwarzkopf Gliss Kur jest bardzo łatwo dostępne. W zależności od tego, jak nam wygodniej, produkt możemy kupić stacjonarnie w większości drogerii lub w internecie na wielu stronach.

CENA [10/10]

W porównaniu do innych odżywek o podobnym działaniu, Ultimate Oil Elixir Serum ma dość niską cenę. W sieci można znaleźć je dużo taniej niż stacjonarnie.