Ojon – serum do włosów Rare Blend Oil Moisture Therapy

Jaka cena? ok. 140 zł

Jaka pojemność? 15 ml

Gdzie kupić? drogerie i sklepy internetowe

O produkcie:

SKŁAD [10/10]

Serum do włosów Rare Blend Oil Moisture Therapy charakteryzuje się bardzo bogatym składem, którego kilkanaście początkowych i kluczowych pozycji to wyłącznie naturalne oleje roślinne, także te egzotyczne. W trójfazowym serum znajdziemy: olej jojoba, olej rycynowy, olej palmowy, olej kukui (pochodzący z Hawajów), olej babassu, olej z owoców buriti, olej winogronowy, olej z pestek arbuza, olej marula, olej ximenia, olej kokosowy, masło kakaowe, sok z liści aloesu, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, wyciąg z kwiatów gardenii tahitańskiej, proteiny pszenicy, proteiny soi, proteiny kukurydzy, argininę, kofeinę, wosk z kwiatów jaśminu, olej z pestek cytrynowych, olej pomarańczowy, olejek bergamotowy oraz inne olejki eteryczne i substancje aktywne.

DZIAŁANIE [8/10]

Olejowe serum do włosów Ojon to mieszanka o wielu korzyściach. Przede wszystkim jej zadaniem jest zmiękczenie i wygładzenie włosów, które mają tendencję do elektryzowania się, są przesuszone i wymagają pomocy w ujarzmieniu. Kosmetyk lekko odżywia i ochrania całe włosy, ale najlepsze działanie ma na suche końcówki. Włosy stają się bardziej błyszczące i jedwabiste natychmiast po zastosowaniu serum Rare Blend Oil Moisture Therapy. Produkt można zastosować jako olejowe serum ułatwiające stylizację włosów.

Produkt nie sprawdza się na włosach naturalnie przetłuszczających się, ponieważ pogłębia ten stan.

FORMUŁA [9/10]

Formuła została zainspirowana tradycjami olejowej pielęgnacji włosów z rejonów wielkiej pustyni Kalahari, afrykańskich tropików Tahiti i odległych lasów tropikalnych Ameryki Środkowej. Tę legendarną moc uzdrawiania połączono w trójfazowe serum do włosów. Kosmetyk ma bardzo oryginalną kolorystykę, jego konsystencja jest lekka i płynna, choć trochę oleista. Zapach tego produktu to przyjemna nawet dla wrażliwych nosów świeża, ziołowa egzotyka.

APLIKACJA [9/10]

Serum do włosów Ojon to płynny produkt, na który składają się trzy olejowe fazy. Przed aplikacją trzeba wstrząsnąć opakowaniem, aby formuły połączyły się. Tak zmieszane serum ogrzewamy i rozcieramy w dłoniach, a następnie nakładamy na włosy. W zależności od tego, na jakie włosy będziemy nakładać produkt, uzyskamy odmienne efekty – serum na włosach wilgotnych zapewni ochronę termiczną, a suchym pasmom doda połysku. Wystarczy tylko kilka kropli, aby całkowicie pokryć włosy.

DOSTĘPNOŚĆ [8/10]

Markowe serum do włosów Ojon można kupić w kilku sklepach i drogeriach internetowych. Produkt prawdopodobnie jest też dostępny stacjonarnie, ale nie w Europie.

CENA [10/10]

Biorąc pod uwagę, że Rare Blend Oil Moisture Therapy jest kosmetykiem o bardzo bogatym składzie i wielu właściwościach, cena serum Ojon jest w pełni uzasadniona.