Nanoil Keratin Hair Mask – najlepsze serum-maska do włosów zniszczonych

Nanoil Keratin Hair Mask – najlepsze serum-maska do włosów zniszczonych

Jaka cena? 49 zł

Jaka pojemność? 300 ml

Gdzie kupić? strona producenta (www.nanoil.pl)

O produkcie:

SKŁAD [9/10]

Nanoil Keratin Hair Mask to perfekcyjnie skomponowana formuła. Jedna z najbardziej nasyconych składnikami regenerującymi maska. Króluje tutaj keratyna o hydrolizowanych, maleńkich cząstkach wnikających w głąb włosów i odbudowujących je od środka. Oprócz tego mamy prowitaminę B5 (panthenol) i lekkie, łatwo zmywalne silikony, które nadają pasmom pożądaną gładkość oraz blask. Keratynowa maska do włosów Nanoil pod względem składu prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Nie ma tu zbyt wielu składników – jest tylko to, czego potrzebują włosy, aby się wzmocnić. Weganki mogą sięgać po Nanoil Keratin Hair Mask bez obaw, bo nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Pełny skład dostępny jest na stronie producenta.

DZIAŁANIE [10/10]

Za sprawą takiej kompozycji składników maska do włosów Nanoil z keratyną może pochwalić się doskonałym działaniem. Już po pierwszym użyciu włosy stają się gładsze, bardziej błyszczące i łatwiejsze w rozczesywaniu. Keratynowa maska Nanoil nie tylko dyscyplinuje pasma i ogranicza ich puszenie się, ale też odbudowuje i regeneruje – z każdym kolejnym użyciem włosy stają się mocniejsze, grubsze, bardziej elastyczne i mniej kruche. Nanoil Keratin Hair Mask chroni je przed kolejnymi uszkodzeniami i zmniejsza skutki nadmiernej stylizacji, farbowania lub działania innych czynników, przez które straciły witalność.

Co ciekawe, taka keratynowa odbudowa (choć dedykowana włosom zniszczonym, łamliwym i rozdwajającym się) sprawdzi się na każdym typie włosów.

FORMUŁA [9/10]

Maska do włosów Nanoil z keratyną to kremowa formuła, która nie obciąża włosów i nakłada się bardzo przyjemnie. Otula pasma jedwabistą warstwą i pielęgnuje je od środka, a do jednej aplikacji potrzebna jest naprawdę niewielka jej porcja. Sprawdzi się nawet u osób o cienkich i prostych włosach, które inne maski obciążają i przetłuszczają. Tutaj nie trzeba obawiać się, że przesadzimy z ilością.

APLIKACJA [9/10]

Stosowanie Nanoil Keratin Hair Mask to zadanie, z którym poradzi sobie każdy. Maska przeznaczona jest do aplikacji po myciu włosów, na wilgotne, delikatnie osuszone z nadmiaru wody pasma. Wystarczy nałożyć porcję na całą długość włosów, odczekać min. 15 minut i spłukać, aby zyskać gładkie, pełne blasku i piękne pasma. Jeśli chcemy, możemy zintensyfikować działanie maski z keratyną Nanoil – wystarczy nałożyć ją na włosy, a następnie ukryć je pod foliowym czepkiem i owinąć ciepłym ręcznikiem. To jednak opcja nieobowiązkowa.

DOSTĘPNOŚĆ [8/10]

Dla niektórych minusem może być fakt, że maskę do włosów Nanoil Keratin Hair Mask można kupić tylko online – na stronie producenta oraz w dobrych drogeriach internetowych współpracujących z marką.  Większość osób przyznaje jednak, że to wygoda – zwłaszcza że kurier doręcza paczkę na wskazany adres, pod same drzwi.

CENA [10/10]

W przypadku maski Nanoil z keratyną cena jest naprawdę konkurencyjna. To maska ze średniej półki cenowej, która swoją skutecznością bije na głowę większość droższych produktów. Co ważne, w tej cenie dostajemy aż 300 ml produktu, czyli ilość wystarczającą na kilka miesięcy stosowania.