L’biotica Biovax – wzmacniające serum do włosów A+E

Jaka cena? ok. 10 zł

Jaka pojemność? 15 ml

Gdzie kupić? apteki i sklepy internetowe (w niektórych też stacjonarnie)

O produkcie:

SKŁAD [7/10]

Serum wzmacniające Biovax to przede wszystkim kompleks dwóch witamin, A oraz E, które są źródłem młodości i witalności. Na pierwszym miejscu składu znajduje się jednak mieszanka silikonów stanowiąca bazę kosmetyku, którą wzbogacono o olej sojowy oraz olej z krokosza barwierskiego. Serum nie zawiera SLS ani SLES.

DZIAŁANIE [9/10]

Mottem marki Biovax jest najwyższy standard w pielęgnacji włosów, dlatego serum wzmacniające A+E dba nie tylko o dobrą kondycję włosów, ale również o ich zdrowie. Składniki aktywne kosmetyku sprawiają, że serum Biovax zmniejsza łamliwość, nadaje naturalnego połysku, wygładza, nawilża, dodaje elastyczności i sprężystości, a także wzmacnia włosy. Regularne stosowanie może pomóc w wyeliminowaniu problemu rozdwajających się końcówek, a także zapewnia gruntowną ochronę włókien.

Serum do włosów nie tylko wzmacnia, ale również ujarzmia puszące się i niesforne włosy.

FORMUŁA [10/10]

Serum do włosów Biovax to bardzo płynny, przezroczysty produkt. Ma nieco olejową formułę, ale nie przetłuszcza, nie skleja i nie obciąża włosów. Serum Biovax A+E bardzo dobrze się wchłania we włosy. Dużą zaletą olejowego serum do włosów jest również jego przyjemny zapach i bardzo dobra wydajność mimo niewielkiej pojemności opakowania.

APLIKACJA [9/10]

Dozowane za pomocą pompki serum Biovax A+E można nakładać podobnie jak inne produkty tego rodzaju. Świetnie sprawdzi się we wzmacnianiu włosów, jeśli zaaplikujemy je na całej długości włosów. Natomiast dla zabezpieczenia końcówek serum do włosów w niewielkiej ilości można nałożyć wyłącznie na suche końce.

DOSTĘPNOŚĆ [8/10]

Serum do włosów L’biotica Biovax A+E jest jednym z lepiej dostępnych produktów do pielęgnacji włosów. Dostępny jest w wielu aptekach i sklepach internetowych (np. zielarskich). Także producent ze swojej strony odsyła do jednego z internetowych sklepów. W wielu z tych sklepów produkt dostępny jest też stacjonarnie. Serum Biovax raczej nie kupimy w drogerii.

CENA [10//10]

Cena serum do włosów L’biotica Biovax A+E jest bardzo niska i stwarza sporą konkurencję dla podobnych produktów o takiej samej skuteczności.