Kérastase Resistance – podwójne serum do włosów zniszczonych Thérapiste

Jaka cena? ok. 110 zł

Jaka pojemność? 30 ml

Gdzie kupić? drogerie internetowe, salony fryzjerskie współpracujące z marką

O produkcie:

SKŁAD [9/10]

Serum do włosów Resistance Thérapiste opiera swoje działanie na dwóch unikalnych technologiach: Fibra-Kap oraz ekstrakcie z rośliny rezurekcyjnej. Fibra-Kap to połączenie 6 aminokwasów (argininy, seryny, kwasu glutaminowego, glicyny, proliny i tyrozyny) z pochodną białka pszenicy oraz SP94. Oprócz unikalnego kompleksu Fibra-Kap w produkcie znajduje się także wyciąg z rośliny rezurekcyjnej, która swoją nazwę zawdzięcza zdolności do błyskawicznego odradzania się w kontakcie z wodą nawet po kilkunastu latach uśpienia.

DZIAŁANIE [10/10]

Dwufazowe serum do włosów Kérastase zostało stworzone, aby odbudowywać końcówki włosów zniszczone wieloma ingerującymi zabiegami stylizacyjnymi.

Widocznie rozdwajające się końce zostają odbudowane i spojone.

To wydaje się niemożliwe, jednak w laboratoriach L’Oréal odkryto sekret regeneracji włosów. KAP-y to drobne białka (Keratin Assosiated Proteins), które łączą keratynę; to one stanowią do 60% struktury włosów, dlatego unikalny kompleks Fibra-Kap może odtworzyć ubytki KAP-ów w uszkodzonym włosie. Dodatkowo serum zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą (suszarki, lokówki czy prostownicy), widoczne odżywienie i wzmocnienie, a także dodaje zdrowego blasku i przyspiesza suszenie.

FORMUŁA [10/10]

Innowacja w Sérum Thérapiste to dwufazowa formuła tego produktu. Serum zamknięto w niewielkim, podwójnym opakowaniu, gdzie w jednej jego części znajduje się płynny olejek, a w drugiej gęsty krem. Po połączeniu obu składników serum do włosów zyskuje idealną konsystencję, która dobrze rozprowadza się na włosach i wchłania w wymagające regeneracji końce.

APLIKACJA [9/10]

Serum do włosów Kérastase Resistance Thérapiste dozuje się z pomocą precyzyjnej pompki, która pobiera obie formuły w idealnych proporcjach. Po zmieszaniu składników na dłoni wystarczy serum zaaplikować na włosy, a można to zrobić dwojako – na końce i całą długość wilgotnych włosów lub tylko na suche końce jako wykończenie fryzury. Serum nie wymaga spłukiwania.

DOSTĘPNOŚĆ [9/10]

Marka Kérastase nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, ponieważ uważa, że produkt powinien być dobrany do potrzeb przez specjalistę. Dlatego serum do włosów Resistance Thérapiste można kupić wyłącznie z salonach fryzjerskich, które współpracują z marką, gdzie do dyspozycji klientów jest Fryzjer-Doradca. Na szczęście produkty Kérastase można kupić w drogeriach internetowych.

CENA [6/10]

Podwójne serum do włosów zniszczonych Kérastase Resistance kupimy dużo taniej w sieci niż w salonach marki. Cena jest zdecydowanie adekwatna do zaawansowanej formuły i skuteczności, jaką oferuje Sérum Thérapiste.