J. F. Lazartigue – wzmacniające serum do włosów Soy Milk Strengthening

Jaka cena? ok. 120 zł
Jaka pojemność? 30 ml
Gdzie kupić? eBay, Allegro, drogerie internetowe, strona producenta

O produkcie:

SKŁAD [8/10]

Skład kosmetyku jest bardzo prosty. Zgodnie z nazwą wzmacniające serum do włosów J. F. Lazartigue opiera swoje działanie przede wszystkim na mleku sojowym o bogatych właściwościach odżywczych.

Produkt wzbogacony jest o naturalny olej sojowy, który stanowi źródło witaminy F.

DZIAŁANIE [9/10]

Zawartość mleka sojowego w J. F. Lazartigue Strengthening Serum zapewnia dogłębne odżywienie włosów, które po zastosowaniu kosmetyku pozostają miękkie, sprężyste i lśniące przez całą dobę. Olej sojowy natomiast wpływa korzystnie na rozchylenie łusek włosów, które domykają się wygładzając strukturę włosów. Poza tym serum świetnie nadaje się do wykańczania fryzury, zapewnia ochronę (szczególnie narażonym na uszkodzenia końcówkom) i wykazuje właściwości nawilżające i pielęgnujące.

FORMUŁA [10/10]

Serum do włosów J. F. Lazartigue to bardzo płynna formuła o klarownej, niemal przezroczystej formule. Otula włosy delikatną mgiełką, która opada na pasma zapewniając odżywienie i tworząc warstwę ochronną. Kosmetyk ma bardzo przyjemny zapach, który wyjątkowo długo utrzymuje się na włosach. Serum nie powoduje obciążania lub przetłuszczania włosów, a po jego aplikacji jest niewyczuwalny na włosach (nie licząc efektów pielęgnacyjnych).

APLIKACJA [10/10]

Soy Milk Strengthening Serum do włosów suchych i delikatnych można aplikować dowolnie, choć zalecane jest nakładanie produktu po umyciu i wysuszeniu włosów na ich końce, co ma zapewniać ochronę i działać regenerująco. Częstotliwość aplikacji serum do włosów J. F. Lazartigue nie jest ściśle określona i zależy od upodobań lub potrzeb; zasada jest prosta – im częściej, tym lepiej. Produkt aplikuje się z łatwością dzięki aplikatorowi w formie sprayu.

DOSTĘPNOŚĆ [8/10]

Choć serum do włosów J. F. Lazartigue nie jest tak popularne w naszym kraju, to bez większego problemu możemy je kupić w kilku drogeriach internetowych, na stronie producenta, a także poprzez Allegro. Niestety Soy Milk Strengthening Serum nie kupimy stacjonarnie.

CENA [9/10]

Biorąc pod uwagę dobrą wydajność produktu i jego działanie, cena raczej nie należy do wygórowanych. Warto tyle zapłacić za serum do włosów J. F. Lazartigue.