Cortex Inernational – serum do włosów Argan Oil Hair Serum

Jaka cena? ok. 200 zł

Jaka pojemność? 100 ml

Gdzie kupić? drogerie internetowe

O produkcie:

SKŁAD [7/10]

Cortex Hair Serum to produkt, który bazuje na marokańskim płynnym złocie, czyli oleju arganowym. Formuła naprawcza jest wolna od łagodnych siarczanów. W składzie kosmetyku występują lekkie silikony o działaniu kondycjonującym.

Niestety producent nie podaje na swojej stronie więcej informacji na temat składników aktywnych.

DZIAŁANIE [9/10]

Za sprawą oleju arganowego włosy odzyskują zdrowie i piękny wygląd. Właściwości tego płynnego złota znane są już od wieków i stanowią sekret pielęgnacji włosów u kobiet zamieszkujących regiony znajdujące się w strefie suchego, gorącego klimatu. Serum do włosów Cortex Argan Oil Moisture Repair to unikalna formuła zaprojektowana właśnie z myślą o włosach narażonych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, które powodują m.in. przesuszanie, blaknięcie lub elektryzowanie. Serum do włosów zapobiega ich rozdwajaniu, regeneruje, uelastycznia i nadaje naturalnego blasku. Sprawdza się na wszystkich rodzajach włosów.

FORMUŁA [10/10]

Olejowe serum do włosów Cortex zaprojektowano w taki sposób, aby szybko wchłaniało się we włosy i przynosiło natychmiastowe rezultaty. Serum ma olejową formułę i jest dość płynne, dlatego zastosowano pompkę. Zapach produktu jest bardzo przyjemny i długo utrzymuje się na włosach.

APLIKACJA [10/10]

Serum do włosów Argan Oil Moisture Repair wyposażono w wygodną pompkę, co zapewnia idealne dozowanie produktu. Kosmetyk nakłada się na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Do pokrycia całych włosów wystarczy kilka kropli roztartych w dłoniach i nałożonych na całej długości. Serum po kilku minutach wchłania się we włosy i nie trzeba go spłukiwać.

DOSTĘPNOŚĆ [3/10]

Produkt jest trudno dostępny. Nie można go kupić na stronie producenta, nie jest dostępny stacjonarnie, a z wielu drogerii internetowych został już wycofany. Kilka sklepów internetowych ma go jeszcze w swojej ofercie.

CENA [6/10]

Rozbieżność cenowa Argan Oil Hair Serum marki Cortex jest naprawdę ogromna. Są serwisy, w których można kupić to serum do włosów w granicach 100 zł, ale niektóre drogerie liczą sobie za tę samą pojemność nawet do pół tysiąca złotych.